Sofabold.dk

Få det fulde overblik over hvad sport der sendes direkte/live på TV. Sofabold giver dig det fulde overblik med nem mulighed for at tilføje til din kalender.

🏒 Få Metal Ligaen direkte i din kalender
?
×

Velkommen til Sofabold.dk

Sofabold er en TV guide til sport på TV. Vores eneste formål er at give dig det bedste overblik over hvilken sport der sendes LIVE på TV, samt hvor.

Hvis du klikker på en kamp/event, kan du finde mere info, samt tilføje kampe/event til din kalender med ét klik. På kampe har du også muligheden for at give dit bud på resultatet.

I vores kalendere kan du tilføje kampe automatisk til din kalender, som derefter vil blive opdateret med tider og TV info

Med kan du anbefale kampe/events til andre brugere af Sofabold.

Som registeret bruger på Sofabold, har du mulighed for at vælge favorithold og turneringer/sportsgrene - disse vil blive markeret med rødt på side, så du har det bedste overblik. Du har som bruger også mulighed for at vælge hvilke TV kanaler der vises i oversigten.

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du har spørgsmål eller anden feedback.

Serie A 2022/2023 kalender

Her kan du tilføje dit favorit Serie A hold til din kalender på enten din telefon/tablet eller til din kalender på din computer. Serie A kampe bliver programsat 3-4 uger i forvejen. Vælger du at abonnere på kalenderen, vil kampene automatisk blive tilføjet til din kalender, efterhånden som de bliver programsat.

Hvis du blot ønsker at ligge en enkelt klubs kampe ind i din kalender, skal du vælge holdet i dropdown menuen.

 

 

Kalender alarm er som default sat til 15 minutter før start - dette kan ændres hvis du er logget ind som bruger.

annonce
annonce
20
aug
Lørdag
 
 
Serie A
18:25
18:30
Torino FC
-
S.S. Lazio
2. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
18:25
18:30
Udinese Calcio
-
U.S. Salernitana 1919
2. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
F.C. Internazionale Milano
-
Spezia Calcio
2. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
U.S. Sassuolo Calcio
-
U.S. Lecce
2. runde
TV2 Play
(
2
)
21
aug
Søndag
 
 
Serie A
18:25
18:30
Empoli F.C.
-
A.C.F. Fiorentina
2. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
18:25
18:30
S.S.C. Napoli
-
A.C. Monza
2. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
Atalanta B.C.
-
A.C. Milan
2. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
Bologna FC
-
Hellas Verona F.C.
2. runde
TV2 Play
(
1
)
22
aug
Mandag
 
 
Serie A
18:25
18:30
AS Roma
-
U.S. Cremonese
2. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
U.C. Sampdoria
-
Juventus F.C.
2. runde
TV2 Play
(
2
)
26
aug
Fredag
 
 
Serie A
18:25
18:30
A.C. Monza
-
Udinese Calcio
3. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
S.S. Lazio
-
F.C. Internazionale Milano
3. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
3
)
27
aug
Lørdag
 
 
Serie A
18:00
18:30
Juventus F.C.
-
AS Roma
3. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
18:25
18:30
U.S. Cremonese
-
Torino FC
3. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
20:30
20:45
A.C. Milan
-
Bologna FC
3. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
Spezia Calcio
-
U.S. Sassuolo Calcio
3. runde
TV2 Play
(
2
)
28
aug
Søndag
 
 
Serie A
18:25
18:30
Hellas Verona F.C.
-
Atalanta B.C.
3. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
18:25
18:30
U.S. Salernitana 1919
-
U.C. Sampdoria
3. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
A.C.F. Fiorentina
-
S.S.C. Napoli
3. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
U.S. Lecce
-
Empoli F.C.
3. runde
TV2 Play
(
3
)
30
aug
Tirsdag
 
 
Serie A
18:25
18:30
U.S. Sassuolo Calcio
-
A.C. Milan
4. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
F.C. Internazionale Milano
-
U.S. Cremonese
4. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
AS Roma
-
A.C. Monza
4. runde
TV2 Play
(
1
)
31
aug
Onsdag
 
 
Serie A
18:25
18:30
Empoli F.C.
-
Hellas Verona F.C.
4. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
18:25
18:30
U.C. Sampdoria
-
S.S. Lazio
4. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
18:25
18:30
Udinese Calcio
-
A.C.F. Fiorentina
4. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
Juventus F.C.
-
Spezia Calcio
4. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
S.S. Lazio
-
U.S. Lecce
4. runde
TV2 Play
(
3
)
1
sep
Torsdag
 
 
Serie A
20:40
20:45
Atalanta B.C.
-
Torino FC
4. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
Bologna FC
-
U.S. Salernitana 1919
4. runde
TV2 Play
(
3
)
3
sep
Lørdag
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C.F. Fiorentina
-
Juventus F.C.
5. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
18:15
18:30
A.C. Milan
-
F.C. Internazionale Milano
5. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
S.S. Lazio
-
S.S.C. Napoli
5. runde
TV2 SPORTTV2 Play
(
2
)
4
sep
Søndag
 
 
Serie A
12:25
12:30
U.S. Cremonese
-
U.S. Sassuolo Calcio
5. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Spezia Calcio
-
Bologna FC
5. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
Hellas Verona F.C.
-
U.C. Sampdoria
5. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
Udinese Calcio
-
AS Roma
5. runde
TV2 SPORT XTV2 Play
(
1
)
5
sep
Mandag
 
 
Serie A
18:25
18:30
A.C. Monza
-
Atalanta B.C.
5. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
18:25
18:30
U.S. Salernitana 1919
-
Empoli F.C.
5. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
20:40
20:45
Torino FC
-
U.S. Lecce
5. runde
TV2 Play
(
1
)
11
sep
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
Atalanta B.C.
-
U.S. Cremonese
6. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Bologna FC
-
A.C.F. Fiorentina
6. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Empoli F.C.
-
AS Roma
6. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
F.C. Internazionale Milano
-
Torino FC
6. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Juventus F.C.
-
U.S. Salernitana 1919
6. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S. Lazio
-
Hellas Verona F.C.
6. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Lecce
-
A.C. Monza
6. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S.C. Napoli
-
Spezia Calcio
6. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.C. Sampdoria
-
A.C. Milan
6. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Sassuolo Calcio
-
Udinese Calcio
6. runde
TV2 Play
(
1
)
18
sep
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
Bologna FC
-
Empoli F.C.
7. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Cremonese
-
S.S. Lazio
7. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C.F. Fiorentina
-
Hellas Verona F.C.
7. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Milan
-
S.S.C. Napoli
7. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Monza
-
Juventus F.C.
7. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
AS Roma
-
Atalanta B.C.
7. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Salernitana 1919
-
U.S. Lecce
7. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Spezia Calcio
-
U.C. Sampdoria
7. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Torino FC
-
U.S. Sassuolo Calcio
7. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Udinese Calcio
-
F.C. Internazionale Milano
7. runde
TV2 Play
(
2
)
2
okt
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
Atalanta B.C.
-
A.C.F. Fiorentina
8. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Empoli F.C.
-
A.C. Milan
8. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Hellas Verona F.C.
-
Udinese Calcio
8. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
F.C. Internazionale Milano
-
AS Roma
8. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Juventus F.C.
-
Bologna FC
8. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S. Lazio
-
Spezia Calcio
8. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Lecce
-
U.S. Cremonese
8. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S. Lazio
-
Torino FC
8. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.C. Sampdoria
-
A.C. Monza
8. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Sassuolo Calcio
-
U.S. Salernitana 1919
8. runde
TV2 Play
(
3
)
9
okt
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
Bologna FC
-
U.C. Sampdoria
9. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Cremonese
-
S.S.C. Napoli
9. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C.F. Fiorentina
-
S.S. Lazio
9. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Milan
-
Juventus F.C.
9. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Monza
-
Spezia Calcio
9. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
AS Roma
-
U.S. Lecce
9. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Salernitana 1919
-
Hellas Verona F.C.
9. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Sassuolo Calcio
-
F.C. Internazionale Milano
9. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Torino FC
-
Empoli F.C.
9. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Udinese Calcio
-
Atalanta B.C.
9. runde
TV2 Play
(
2
)
16
okt
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
Atalanta B.C.
-
U.S. Sassuolo Calcio
10. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Empoli F.C.
-
A.C. Monza
10. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Hellas Verona F.C.
-
A.C. Milan
10. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
F.C. Internazionale Milano
-
U.S. Salernitana 1919
10. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S. Lazio
-
Udinese Calcio
10. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Lecce
-
A.C.F. Fiorentina
10. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S.C. Napoli
-
Bologna FC
10. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.C. Sampdoria
-
AS Roma
10. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Spezia Calcio
-
U.S. Cremonese
10. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Torino FC
-
Juventus F.C.
10. runde
TV2 Play
(
1
)
23
okt
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
Atalanta B.C.
-
S.S. Lazio
11. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Bologna FC
-
U.S. Lecce
11. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Cremonese
-
U.C. Sampdoria
11. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C.F. Fiorentina
-
F.C. Internazionale Milano
11. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Juventus F.C.
-
Empoli F.C.
11. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Milan
-
A.C. Monza
11. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
AS Roma
-
S.S.C. Napoli
11. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Salernitana 1919
-
Spezia Calcio
11. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Sassuolo Calcio
-
Hellas Verona F.C.
11. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Udinese Calcio
-
Torino FC
11. runde
TV2 Play
(
3
)
30
okt
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Cremonese
-
Udinese Calcio
12. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Empoli F.C.
-
Atalanta B.C.
12. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Hellas Verona F.C.
-
AS Roma
12. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
F.C. Internazionale Milano
-
U.C. Sampdoria
12. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S. Lazio
-
U.S. Salernitana 1919
12. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Lecce
-
Juventus F.C.
12. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Monza
-
Bologna FC
12. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S.C. Napoli
-
U.S. Sassuolo Calcio
12. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Spezia Calcio
-
A.C.F. Fiorentina
12. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Torino FC
-
A.C. Milan
12. runde
TV2 Play
(
3
)
6
nov
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
Atalanta B.C.
-
S.S.C. Napoli
13. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Bologna FC
-
Torino FC
13. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Empoli F.C.
-
U.S. Sassuolo Calcio
13. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Juventus F.C.
-
F.C. Internazionale Milano
13. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Milan
-
Spezia Calcio
13. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Monza
-
Hellas Verona F.C.
13. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
AS Roma
-
S.S. Lazio
13. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Salernitana 1919
-
U.S. Cremonese
13. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.C. Sampdoria
-
A.C.F. Fiorentina
13. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Udinese Calcio
-
U.S. Lecce
13. runde
TV2 Play
(
2
)
9
nov
Onsdag
 
 
Serie A
17:55
18:00
U.S. Cremonese
-
A.C. Milan
14. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
A.C.F. Fiorentina
-
U.S. Salernitana 1919
14. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
Hellas Verona F.C.
-
Juventus F.C.
14. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
F.C. Internazionale Milano
-
Bologna FC
14. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
S.S. Lazio
-
A.C. Monza
14. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
U.S. Lecce
-
Atalanta B.C.
14. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
S.S.C. Napoli
-
Empoli F.C.
14. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
U.S. Sassuolo Calcio
-
AS Roma
14. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
Spezia Calcio
-
Udinese Calcio
14. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
Torino FC
-
U.C. Sampdoria
14. runde
TV2 Play
(
3
)
13
nov
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
Atalanta B.C.
-
F.C. Internazionale Milano
15. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Bologna FC
-
U.S. Sassuolo Calcio
15. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Empoli F.C.
-
U.S. Cremonese
15. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Hellas Verona F.C.
-
Spezia Calcio
15. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Juventus F.C.
-
S.S. Lazio
15. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Milan
-
A.C.F. Fiorentina
15. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Monza
-
U.S. Salernitana 1919
15. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S.C. Napoli
-
Udinese Calcio
15. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
AS Roma
-
Torino FC
15. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.C. Sampdoria
-
U.S. Lecce
15. runde
TV2 Play
(
1
)
4
jan
Onsdag
 
 
Serie A
17:55
18:00
U.S. Cremonese
-
Juventus F.C.
16. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
A.C.F. Fiorentina
-
A.C. Monza
16. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
F.C. Internazionale Milano
-
S.S.C. Napoli
16. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
U.S. Lecce
-
S.S. Lazio
16. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
AS Roma
-
Bologna FC
16. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
U.S. Salernitana 1919
-
A.C. Milan
16. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
U.S. Sassuolo Calcio
-
U.C. Sampdoria
16. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
Spezia Calcio
-
Atalanta B.C.
16. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
Torino FC
-
Hellas Verona F.C.
16. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
17:55
18:00
Udinese Calcio
-
Empoli F.C.
16. runde
TV2 Play
(
2
)
8
jan
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
Bologna FC
-
Atalanta B.C.
17. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C.F. Fiorentina
-
U.S. Sassuolo Calcio
17. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Hellas Verona F.C.
-
U.S. Cremonese
17. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Juventus F.C.
-
Udinese Calcio
17. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S. Lazio
-
Empoli F.C.
17. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Milan
-
AS Roma
17. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Monza
-
F.C. Internazionale Milano
17. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Salernitana 1919
-
Torino FC
17. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.C. Sampdoria
-
S.S.C. Napoli
17. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Spezia Calcio
-
U.S. Lecce
17. runde
TV2 Play
(
1
)
15
jan
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
Atalanta B.C.
-
U.S. Salernitana 1919
18. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Cremonese
-
A.C. Monza
18. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Empoli F.C.
-
U.C. Sampdoria
18. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
F.C. Internazionale Milano
-
Hellas Verona F.C.
18. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Lecce
-
A.C. Milan
18. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S.C. Napoli
-
Juventus F.C.
18. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
AS Roma
-
A.C.F. Fiorentina
18. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Sassuolo Calcio
-
S.S. Lazio
18. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Torino FC
-
Spezia Calcio
18. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Udinese Calcio
-
Bologna FC
18. runde
TV2 Play
(
3
)
22
jan
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
Bologna FC
-
U.S. Cremonese
19. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C.F. Fiorentina
-
Torino FC
19. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Hellas Verona F.C.
-
U.S. Lecce
19. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
F.C. Internazionale Milano
-
Empoli F.C.
19. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Juventus F.C.
-
Atalanta B.C.
19. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S. Lazio
-
A.C. Milan
19. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Monza
-
U.S. Sassuolo Calcio
19. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Salernitana 1919
-
S.S.C. Napoli
19. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.C. Sampdoria
-
Udinese Calcio
19. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Spezia Calcio
-
AS Roma
19. runde
TV2 Play
(
2
)
29
jan
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
Atalanta B.C.
-
U.C. Sampdoria
20. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Bologna FC
-
Spezia Calcio
20. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Cremonese
-
F.C. Internazionale Milano
20. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Empoli F.C.
-
Torino FC
20. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Juventus F.C.
-
A.C. Monza
20. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S. Lazio
-
A.C.F. Fiorentina
20. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Lecce
-
U.S. Salernitana 1919
20. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Milan
-
U.S. Sassuolo Calcio
20. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
S.S.C. Napoli
-
AS Roma
20. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Udinese Calcio
-
Hellas Verona F.C.
20. runde
TV2 Play
(
2
)
5
feb
Søndag
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Cremonese
-
U.S. Lecce
21. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C.F. Fiorentina
-
Bologna FC
21. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Hellas Verona F.C.
-
S.S. Lazio
21. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
F.C. Internazionale Milano
-
A.C. Milan
21. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
A.C. Monza
-
U.C. Sampdoria
21. runde
TV2 Play
(
1
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
AS Roma
-
Empoli F.C.
21. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Salernitana 1919
-
Juventus F.C.
21. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
U.S. Sassuolo Calcio
-
Atalanta B.C.
21. runde
TV2 Play
(
2
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Spezia Calcio
-
S.S.C. Napoli
21. runde
TV2 Play
(
3
)
 
 
Serie A
14:55
15:00
Torino FC
-
Udinese Calcio
21. runde
TV2 Play